A+ A A-

 

Aynı soyadını taşıyan aile bireyleri aynı rezervasyonları yaptırdıklarında yüzde 15 daha ucuz bilet alabilecekler.
260916ucak.jpg
Türk Hava Yolları (THY), aileleri kapsayan bir indirim kampanyasına imza attı. Şirket, en az 3, en fazla 9 kişi ile seyahat edecek ailelerin yurt içi ekonomi sınıfında yapacakları yolculuklarında yüzde 15 indirim kampanyası başlattı.
Biletlerini 23 Eylül 2016- 29 Mart 2017 tarihleri arasında alan yolcular, 1 Ekim 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerinde bu indirimden faydalanabilecek. THY'nin kampanyasında, sadece aynı rezervasyon kaydında bulunan ve aynı soyadlı yolculara yüzde 15 indirim yapılacak.
ÇİFT SOYADINDA DA GEÇERLİ
Çift soyadına sahip yolcular, rezervasyon sırasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girerek indiriminden yararlanabilecek. Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcular, ikinci soyadlarını isim hanesinde belirterek, yine bu indirimden yararlanmaya hak kazanabilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin