A+ A A-

Bölge

Okul sütü uygulaması devam edecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, okul sütü dağıtımının 2016-2017 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlangıç tarihi olan 6 Şubat 2017'de başlayacağını ve dönem boyunca devam edeceğini bildirdi.
270916oklulsutu.jpg

Öztürk’ten “15 Temmuz” dersi…

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Marmaris ve Menteşe’deki okullarda düzenlenen “İlköğretim Haftası ve 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinliklerine katıldı.
210916ozturk.jpg

“Huzur dolu bir yıl diliyorum”

Muğla Valisi Amir Çiçek, yeni eğitim-öğretim yılı için öğrenci, öğretmen ve velilere seslendi. Vali Çiçek, temennilerde bulundu.
200916valicicek.jpg

Özel okul teşvik sonuçları açıklandı

Özel okul teşviği kapsamında tercih edilebilecek okullar ve teşvik kazanan öğrenciler 5 Eylül itibari ile belli olmuştu. Özel okul teşviği için hak kazanan öğrenciler 6-19 Eylül arası tercihlerini yaptılar. Özel okul teşvik yerleştirme sonuçları ise dün açıklandı.
210916ozelokul.jpg

KPSS’siz sözleşmeli öğretmenlik!

Dershanelerde 14 Mart 2014 itibarıyla çalışmakta olan, en az 6 yıl sigorta primi ödenenler, kalkınmada 1. derecede öncelikli yörelerdeki sözleşmeli öğretmen pozisyonlarına atanabilecek.
030916kpss.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin