A+ A A-

 

Ressam Onur Atakara ve öğrencileri, Güllük’te resim sergisi düzenliyor. Birbirinden güzel eserlerin sergileneceği sergi, yarın açılacak.
070916gulluk.jpg
Ressam Onur Atakara ve öğrencileri, birbirinden güzel yapıtlarını düzenleyecekleri resim sanat sergisinde sanatseverlerle buluşturacaklar. Güllük Kültür Sanat Merkezi’nde yarın saat 16.00’da açılacak olan sergi, misafirlerini 1 Ekim tarihine kadar ağırlayacak.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nden emekli olan Öğretim Görevlisi Onur Atakara ve öğrencilerinin aylardır hazırlandıkları resim sergisine, tüm sanatseverleri bekliyorlar.
Atakara, öğrencileriyle beraber gerçekleştireceği resim sergisiyle ilgili şunları ifade etti; “ Resim sergimiz 08 Eylül Pazartesi günü saat 16.00’da düzenlenecek olan kokteyle birlikte Güllük Kültür Sanat Merkezi’nde açılacak. Öğrencilerimle beraber düzenlediğimiz resim sergisi, ziyaretçilerine 1 Ekim tarihine kadar açık olacak. Sergi, Milas İlçesi kapsamında gerçekleşecek. Yapılacak olan sergiye aylar öncesinden hazırlandık. Düzenleyeceğimiz sergiyle beraber asıl amacımız, sanatsal etkinlikleri ilçemizde daha yaygın hale getirmektir. Yarın açılışı yapılacak olan sergimize tüm Milas halkı davetlidir” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin