A+ A A-

“Kalıcı çözüm istiyoruz”

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin, geçici çözüm olarak Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu’na yerleştirilmesini öğrenci velileri istemedi. Veliler, “Biz çocuklarımızın akranlarıyla aynı ortamda eğitim görmesini istiyoruz” diyerek, konuya kalıcı çözüm getirilmesini istediler.
300916cozum.jpg

Karatoprak Radyo Tech’e konuk olacak

Milas Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak, bugün 97.1 Radyo Tech’te canlı yayınlanacak olan ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programına konuk olarak katılacak.
270916karatoprak_5c5d0.jpg

Yıkılan duvara inceleme

Milas Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu’nun sınır duvarlarının yıkılması, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’in talimatıyla ilgili kurumlar tarafından incelenecek.
300916duvar.jpg

Âşıklar Menteş’te atıştı…

Bu yıl Menteş Mahallesi’nde ilk kez düzenlenen 1. Âşıklarla Zafer Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.
270916mentes.jpg

Bu çağda bu görüntü…

Milas’ın merkezinde bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin öğrencileri, yeni eğitim-öğretim yılında derslik yetmezliğinden dolayı bahçeye konulan konteynırlarda görenlerin şaşkın bakışları arasında ders işlemeye başladı.

230916okul_a5162.jpg

Hak ettikleri eğitimi alacaklar…

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde derslik yetmezliğinden dolayı konteynırda eğitim gören öğrenciler, artık yeni sınıflarında eğitim alacak.
290916hakettikleriegitim.jpg

Şenlik bugün

Menteş Mahallesi’nde daha önce ertelenen “1. Âşıklarla Zafer Şenliği” bugün gerçekleştirilecek.
240916senlikmentes.jpg

Gündem konusu şehir içi trafiğiydi…

Çarşamba günleri 97.1 Radyo Tech’te canlı olarak yayınlanan ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programının bu haftaki konuğu, Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak oldu.

290916radyotech.jpg

“Proje okullarında kıyım yapılıyor”

Milas Eğitim-Sen Şubesi, Milli Eğitim Bakanlığının yüksek puanlı ve başarı oranı yüksek olan ve “proje okulları” olarak adlandırılan bazı okulların, atama sistemi ve eğitim yöneticisi belirleme yetkisini eleştirdi.
240916egitimsen.jpg

Bu okulun duvarı yok!

Milas Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu’nun sınır duvarlarının bulunmaması, öğrencilerin güvenliğini tehdit ediyor.
280916duvariolmayanokul.jpg

“STK’lar ülkenin belkemiğidir”

Eskişehir Dernekler Birliği Federasyonu Muğla Şubesi yönetimi, Milas Kaymakamlığına ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Milas Kaymakamı Fuat Gürel, STK’ların önemine dikkat çekti.
230916stk.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin