A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Ören-Sahil hattında ulaşım hizmeti sunan toplu taşıma araçlarının artık ulaşım hizmeti veremeyeceğini açıkladı.
220916sahilhatti.jpg
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas’ın Ören-Sahil hattında ulaşım hizmeti sunan toplu taşıma araçlarının, yaz sezonunun bitmesiyle beraber ulaşım hizmeti veremeyeceğini bildirdi.
Ören’de bulunan ve diğer araçlara trafiğe kapalı olan sahil hattını, yaz sezonu boyunca sadece toplu taşıma araçları kullanabiliyordu.
Öte yandan Milas-Bafa hattında çalışan toplu taşıma araçlarının güzergâhı Söke-Milas Karayolundaki yol bakım ve onarım çalışması nedeniyle, Söke-Milas yolundan park caddesine dönüş yaparak Pınarcık istikametine devam edeceği öğrenildi.
Ören-Sahil hattı, 2017 yaz sezonunun başlamasıyla beraber yeniden hizmet vermeye başlayacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin