A+ A A-

 

Eskişehir Dernekler Birliği Federasyonu Muğla Şubesi yönetimi, Milas Kaymakamlığına ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Milas Kaymakamı Fuat Gürel, STK’ların önemine dikkat çekti.
230916stk.jpg
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı nedeniyle; Eskişehir Dernekler Birliği Federasyonu Muğla Şubesi yönetimi, Milas Kaymakamlığına ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
İlk olarak Milas Kaymakamı Fuat Gürel’e ziyarette bulunan Muğla ESDER Şube Başkanı Erhan Sayın ve yönetim kurulu üyeleri, hem yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi hem de dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, sosyal kültürel faaliyetlerde Eskişehir’i tanıttıklarını kaydetti.
Ziyareti için ESDER’e teşekkür eden Gürel, STK’ların güçlü olması gerektiğine ve çalışmalarını aktif bir şekilde yürütmeleri gerektiğine değindi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından demokrasi mitinglerinde, STK’ların oldukça meydanlarda destek olduğunu kaydeden Kaymakam Gürel, “Bir ülkenin gelişmişliği, sivil toplum örgütlerinin gelişmişliğiyle alakalıdır. Bu mekanizmanın geliştirilmesi lazım. STK’lar güçlü olmalıdır. Ben her zaman STK’nın yanındayım. Sivil toplum örgütleri birbirini desteklemelidir, birbiriyle rekabet etmemelidirler. Halkın iyiliğini ve bütünlüğünü gözetmelilerdir.” dedi.
Gürel, derneğin başarılarının devamını diledi. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından ESDER Muğla Şubesi Başkanı Sayın, Kaymakam Gürel’e Eskişehir’in meşhur lüle taşından yapılmış olan bir hediyeyi takdim etti. Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
BAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…
ESDER Muğla Şubesi yönetimi, Kaymakam Gürel’e gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Milas’a yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bal’ı makamında ziyaret eden dernek yönetimi, aynı zamanda eğitim-öğretim yılının da hayırlı olmasını diledi.
Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürü Bal, ESDER’in faaliyetlerini dinledi.
Dernek olarak geçmişte yaptıkları faaliyetleri anlatan Sayın, aynı zamanda 2016-2017 eğitim-öğretim yılında da gerçekleştirmek istedikleri etkinlikleri Bal’a aktararak, fikir alışverişinde bulundu.
ESDER yönetimi, Bal’a lüle taşından yapılan eşya hediye ettikten sonra ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.
ESDER Muğla Şubesi Başkanı Sayın ziyaret sonrasında, Ağaçlıhöyük Ertuğrul Menteşe İlk ve Ortaokulu’nda deforme olan kütüphanenin canlandırılması için çalışma yapacaklarını kaydetti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin