A+ A A-

 

Menteş Mahallesi’nde daha önce ertelenen “1. Âşıklarla Zafer Şenliği” bugün gerçekleştirilecek.
240916senlikmentes.jpg
Milas’ın Menteş Mahallesi’nde daha önce 27 Ağustos’ta gerçekleştirileceği açıklanan ancak terör saldırıları nedeniyle ertelenen “1. Âşıklarla Zafer Şenliği” bugün yapılacak.
Şaban Türkoğlu, A. Selahattin Kozanoğlu ve Ozan Nihat’ın katılımıyla gerçekleştirilecek şenlik, Menteş İlkokulu bahçesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.
Programın daha önce ülkenin genel gündemi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini belirten Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı, vatandaşlardan gelen taleplerin yanı sıra sosyal etkinliklere de önem verdiklerini dile getirerek , “30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlediğimiz etkinliğimizi 24 Eylül’de yapmayı kararlaştırdık. Şenliğimize çok değerli sanatçılarımız Şaban Türkoğlu, A. Selahattin Kozanoğlu ve Ozan Nihat katılacaklar. Tüm Milas halkını bugün yapacağımız etkinliğimize bekliyorum” diye konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin