A+ A A-

“İhanet şebekesi emeline ulaşamadı”

TARİŞ S.S. 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında AK Parti İlçe Teşkilatına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
240816sebeke.jpg

ADD burs vermeye devam ediyor

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, yeni eğitim-öğretim yılında da burs vermeye devam edecek. Dernek verilecek olan burslar için hayırseverlere çağrıda bulundu.

230816add.jpg

Üstündağ’dan 4 cümlelik açıklama

{gspeech}CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, gündemdeki meclis başkanlığı ve koalisyon ihtimallerini 4 cümlelik açıklamayla değerlendirdi.

30062015akinustundag.jpg

CHP’den Gürel’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
170816chp.jpg

Korkmaz’dan hükümete Doğu Türkistan eleştirisi

{gspeech}Çin’in Doğu Türkistan Türklerine karşı soykırım uygulamasını eleştiren Mehmet Korkmaz, dünyanın gözü önünde yaşanan olaylara karşı Türkiye’nin de sessiz kaldığını ve bu durumun özellikle milliyetçi cephede rahatsızlık yarattığını dile getirdi. 

30062015korkmaz.jpg

‘Su’ davası yargıya taşınıyor!

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin su fiyatlarına yaptığı yüzde 33 zammın ardından AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Pazartesi günü ferdi olarak kararın iptali için konuyu yargıya taşıyacağını açıkladı.
150816mugla.jpg

Güçlü: “Gelin birlik olalım”

{gspeech}AK Parti Milas Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü, Çin’in Doğu Türkistan’daki Türklere uyguladığı işkence ve baskılara tepki gösterdi.

30062015guclu.jpg

Mete: “Tek yürek olmasını da biliriz”

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Valiliği tarafından düzenlenen ve bütün partilerin katılım gösterdiği Demokrasi Mitingi’nin birlik ve beraberliğin en iyi fotoğrafı olduğunu söyledi.

090816mete.jpg

25. Dönem Muğla Milletvekilleri yemin etti

{gspeech}Türkiye Büyük Millet Meclisi 25. Dönem Muğla Milletvekilleri, dün akşam Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen yemin töreninde ant içti. 

24062015milletvekilleriyemin.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin