A+ A A-

 

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Amasya’da düzenlenen, 2016-2017 Mini Minikler Hentbol turnuvasında Türkiye şampiyonu olan Milas Belediyespor Hentbol takımı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.
240916hentbol.jpg
Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Amasya’da düzenlenen 2016-2017 Mini Minikler Hentbol turnuvasında Türkiye şampiyonu olma başarısını gösteren, ardından Alanya’da düzenlenen turnuvada da üçüncülük elde eden Milas Belediyespor Hentbol takımı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Türkiye Hentbol Federasyonu Mini Minikler kategorisinde, Muğla’dan 1’inci takım olarak THF Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan ve ardından 18 Haziran - 23 Haziran tarihleri arasında Amasya'da Türkiye genelinde 22 takımın katılımı ile gerçekleşen şampiyonada zorlu geçen maçlardan sonra Türkiye şampiyonu olan takım; kazandıkları kupa ve madalyaları antrenörleriyle birlikte Tokat’a hediye etti. Takım ayrıca Alanya’da düzenlenen turnuvada da üçüncü olma başarısı gösterdi.
Tokat, hentbol takımı oyuncularına ve antrenörleri Yeter Sezer ve Tuğçe Handan Demirel’e teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
Tokat, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Küçük yaşınıza rağmen elde ettiğiniz başarılar çok büyük. Bundan sonraki süreçte de kendinizi daha da geliştirerek, daha büyük başarılara imza atacaksınız. Sizlerle guru duyuyoruz. Belki de bu düzeyde Milas’ın yaşamadığı sevinci yaşattınız. Hentbol sporunun geleceği açısından daha da umutlandık. Milas ismini Amasya ve Alanya’da saygı duyularak büyük başarıyla duyurdunuz. Spor adına ve Milas adına seviniyoruz. Ben sizleri ve antrenörlerinizi tekrar kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin